Náš blog

18.3.2018Safari v Tanzanii a nejlepší národní parky Tanzanie

Safari v Tanzanii a nejlepší národní parky Tanzanie
Chcete zažít skvělé safari v nejlepších národních parcích Tanzanie, vychutnat si jedinečnou migraci zvířat v Serengeti a spatřit unikátní "stromové" lvy? Vyražte s CK GRAND AFRIKA na safari. Komfortní ubytování, privátní safari nebo malé skupiny. Vysněte si svůj sen se specialisty na cestování na míru a exkluzivní zážitky.

více zde

14.3.2018Světový veletrh cestovního ruchu ITB v Berlíně - byli jsme tam!

Světový veletrh cestovního ruchu ITB v Berlíně - byli jsme tam!
Čas rychle letí - letos je to již pátý rok, co se naše cestovní kancelář Grand Afrika bez přestávky účastní jednoho z největších a nejnavštěvovanějších B2B veletrhů cestovního ruchu na světě – ITB v Berlíně. Ani letos jsme si tuto událost nenechali ujít a náš tým – konkrétně Pavlína a Aneta se vydal do Berlína na už 52. ročník prestižního ITB.

více zde

18.2.2018Safari v Africe - zažijte velkou migraci zvířat v Tanzánii a Keni

Safari v Africe - zažijte velkou migraci zvířat v Tanzánii a Keni
Safari je jedním z největších lákadel k návštěvě afrického kontinentu, přičemž v množství a rozmanitosti zvěře se africkému safari světově nic nevyrovná. Speciálním zážitkem je africké safari v době unikátní migrace zvěře ve východní Africe. Společně s našimi odborníky se na migraci blíže podívejme z hlediska konkrétních měsíců v roce. Na kdy je tedy nejlepší safari v Keni nebo safari v Tanzánii napalánovat a zažít nezapomenutelnou velkou migraci pakoňů a zeber? 

více zde

17.2.2018Výstup na Kilimandžáro - která trasa je pro vás nejvhodnější?

Výstup na Kilimandžáro - která trasa je pro vás nejvhodnější?
Kilimandžáro je nejvyšší hora Afriky (5895 m.n.m.) a výstup na ní je nezapomenutelný zážitek. V CK Grand Afrika pořádáme výstupy na Kilimandžáro celoročně, a proto víme, jak nejlépe "Kili" zdolat a které trasy jsou pro výstup nejvhodnější.  

více zde

14.2.2018Sucho v Jihoafrické republice

Sucho v Jihoafrické republice
Jihoafrická republika se již několik týdnů potýká se suchem, které vedlo regionální vládu  k ustanovení pravidel ohledně používání vody v domácnostech a veřejných prostranstvích. Mnozí turisté tak váhají, zda je jejich cesta do Jihoafrické republiky za daných podmínek dobrým nápadem.

více zde

14.3.2018Čím je Madagaskar tak výjimečný?

Čím je Madagaskar tak výjimečný?
Madagaskar je čtvrtým největším ostrovem světa. Rozmanitost zdejšího prostředí je srovnatelná s rozmanitostí biotopů celých kontinentů. 90 % všech organismů na Madagaskaru nežije nikde jinde na světě. Na Madagaskar se může člověk vypravit několikrát a pořád bude mít co objevovat. Je to prostě země, kam se rádi vracíme. Neváhejte a přidejte se k nám!

více zde

14.2.2018Devět sopek, na které stojí za to v Africe vystoupit

Devět sopek, na které stojí za to v Africe vystoupit
Vysokohorská turistika je jedno z mnoha lákadel východní Afriky, na kterou se jen tak nezapomíná. Zvláště pak pokud jde o aktivní vulkán! Ve východní oblasti afrického kontinentu přitom naleznete řadu krásných sopek, které lákají k výstupu – za vaši námahu se odmění v podobě dech beroucích výhledů a adrenalinového dobrodružství, jež jen těžko něco překoná. 

více zde

7.10.2016Namibie - země, kam se budete chtít vracet

Namibie - země, kam se budete chtít vracet
Namibie je jedna z nejfotogeničtějších zemí afrického kontinentu. Stabilní a bezpečná destinace s nejstarší pouští světa, jedinečným přírodním a etnickým bohatstvím a obrovským množstvím zvířat. Krásné ubytování, dobré pivo, skvělé steaky, to vše si v Namibii můžete dopřát.

více zde

7.10.2016Jak poznat Madagaskar bez turistů - deník z cesty

Jak poznat Madagaskar bez turistů - deník z cesty
Z Madagaskaru se v posledních letech stává oblíbená turistická destinace a ročně sem proudí stále více turistů. Pokud ale navštívíte tento nádherný ostrov ve vhodnou dobu, můžete si jeho krásy stále užívat v téměř dokonalém soukromí. Slavný ostrov, který je známý především lemury a baobaby, tak dokáže nabídnout velmi intenzivní cestovatelské zážitky, které si můžete vychutnat v naprostém soukromí.

více zde

Koncesní listina
Pojištění CK proti úpadku
Smlouva o zájezdu
Cestovní pojištění Allianz
Všeobecné obchodní podmínky

Safari
Zájezdy na míru
Svatby v exotice
Kilimandžáro
Jak se přihlásit na zájezd?

Grand Afrika, s.r.o.
Specialista na Afriku a Indický oceán

Pobřežní 249/46
186 00 Praha 8
IČ 05324645 / DIČ CZ05324645

tel: +420 226 633 930   
mobil: +420 777 023 158
email: info@grandafrika.cz
www: grandafrika.cz
fb: facebook.com
blog: grandafrika.cz/blog